برای عضویت در کانال تلگرام کنگره کلیک کنیددبیر کنگره


دبیر علمی معماری


دبیر علمی شهرسازی


راهنمای ثبت نام و ارسال مقالات

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند جهت ارسال مقالات خود به سومین کنگره بین المللی معماری و شهر سازی معاصر خاورمیانه  بایستی ابتدا در سایت ثبت نام نمایید. جهت ثبت نام در سایت بر روی لینک زیر کلیک کنید

 

ثبت نام در سایت 

 

پس از تکمیل فرم بر روی دکمه ثبت کلیک کنید تا پنل کاربری برایتان فعال شود

 

 

پس از تکمیل ثبت نام میتوانید از صفحه اصلی سایت و بخش ورود به سیستم که در سمت چپ سایت و پایین تر از پوستر همایش قراردارد نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و وارد پنل کاربریتان شوید.

 

 

پس از ورود به سامانه کاربریتان می توانید با کلیک بر روی دکمه ارسال مقاله نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایید.

 

 

 برای تکمیل مراحل ارسال مقاله عنوان مقاله را به فارسی و لاتین در مکان های مشخص شده نوشته و بعد از انتخاب محور و زبان مقاله روی گزینه ثبت و ادامه مقاله کلیک کنید.

 

 

در صفحه بعدی مشخصات نویسندگان اضافه میشود که برای این کار باید اسم نویسنده به فارسی و لاتین نوشته شده و سمت نویسنده را انتخاب کنید ، و همچنین توضیحات اضافه هر نویسنده را در قسمت شرح نوشته و گزینه افزودن رو بزنید .

 

 

بعد از اضافه کردن تمام نویسندگان روی گزینه ثبت و ادامه کلیک کنید .

 

 

در صفحه بعدی  متن چکیده ( چکیده ای از مقاله ) به فارسی و لاتین اضافه شده و وضعیت مقاله را انتخاب کرده و بر روی گزینه ثبت و ادامه کلیک کنید.

 

 

لازم به ذکر هست که اگر وضعیت مقاله در حال تکمیل باشد چیکده ارسال میشود و شما میتوانید پس از تکمیل مقاله، اصل مقاله خود را به صورت جدا آپلود نمایید و چنانچه که اصل مقاله آماده است گزینه قابل ارایه را انتخاب کنید ، صفحه زیر نمایش داده شده و میتوانید مقاله خود را ارسال کنید .

 

در این مرحله برای انتخاب فایل مقاله از روی سیستم خود گزینه  Choose File  را زده و مقاله خود را انتخاب کنید ، بعد از انتخاب مقاله روی گزینه ارسال کلیک کنید .

 

 

بعد از انتخاب گزینه ارسال منتظر بمانید تا مقاله تان آپلود شود و پس از مشاهده آیکون WORD و یا PDF (مانند تصویر زیر) گزینه ثبت مقاله را انتخاب کنید.  

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به کنگره بین المللی پایداری در معماری و شهر سازی می باشد

طراحی و پیاده سازی سیستم هوشمند مدیریت همایش، همایش بانک