برای عضویت در کانال تلگرام کنگره کلیک کنیددبیر کنگره


دبیر علمی معماری


دبیر علمی شهرسازی


دریافت تایید واریز هزینه ها

 

به اطلاع پژوهشگران گرامی و مقاله دهندگان محترم می رساند، با توجه به تجربه دبیرخانه این کنگره در دوره های قبل و جلوگیری از مشکلات بعدی، از این طریق از تمام پژوهشگرانی که نسبت به تکمیل ثبت نام و واریز هزینه اقدام نموده اند تقاضا میشود نسبت به دریافت تایید واریز هزینه های خود اقدام نمایند.

پرداخت ها به دو صورت پرداخت آنلاین و پرداخت به شماره حساب دبیرخانه انجام گرفته است. چنانچه پژوهشگری نسبت به پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین اقدام نموده باشد بایستی در پنجره مالی سامانه کاربری خود عبارت تایید شده را مشاهده نماید و چنانچه با مراجعه به بخش مالی سامانه کاربری خود با عبارت در انتظار تایید مواجه میشوند (همانند تصویر زیر) بایستی 4 رقم آخر شماره کارت خود به همراه تاریخ واریز و مبلغ پرداختی خود را از طریق ایمیل به آدرس ایمیل info@udconf.com ارسال نموده و پیگیر تایید نهایی هزینه های خود باشد.

 

 

 

و چنانچه پژوهشگری از طریق پرداخت به صورت کارت به کارت و یا واریز به حساب نسبت به واریز هزینه اقدام نموده است بایستی با مراجعه به بخش ثبت فیش واریزی(تصویر زیر)اطلاعات پرداخت خود اعم از تاریخ واریز، مبلغ واریزی و شماره ارجاع را ثبت نموده و اسکن فیش واریزی خود را بر روی سامانه کاربری خود آپلود نماید.

 

 

 

شایان به ذکر است که در صورت عدم دریافت تاییدیه واریزی ها توسط کاربران، دبیرخانه مسئولیتی در قبال مشکلات آتی پیش آماده من جمله عدم ارسال گواهی، لوح مجموعه مقالات، عدم درج در وب سایت سیویلیکا و . . . نداشته و به اعتراضات بعدی رسیدگی نخواهد شد.

 

***انجام مراحل فوق برای تمامی پژوهشگرانی که هزینه واریز نموده اند  اجباری می باشد***

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به کنگره بین المللی پایداری در معماری و شهر سازی می باشد

طراحی و پیاده سازی سیستم هوشمند مدیریت همایش، همایش بانک